Media Systems - ефективні медіа рішення

Рішення, які ми пропонуємо, допомагають будувати кращий робочий світ. Послуги, які ми надаємо, допомагають формувати знання, довіру та впевненість у майбутньому. Ми розробляємо підходи, які працюють та приносять результат. Роблячи це щодня, ми відіграємо важливу роль у створенні кращого світу для наших людей, для наших партнерів, для нашої команди та для нашої країни.

Розвивайте свій бізнес з нами!

З повагою,
Media Systems

Місія

Ефективне управління медіа-інвестиціями наших партнерів

Бачення

Комунікація принесе користь будь-якому бізнесу

Мета

Надавати ефективні медіа-рішення в кожній категорії

Розробка стратегії

Ефективні закупки

Тактична оптимізація

Оперативна взаємодія

Прозора звітність

Адаптація рекламних матеріалів

Команда

Маркграф Олена
Planning Director
Янковий Назар
Head of Digital Department
Макодзеба Юлія
Accountant


Бандрівський Василь
Buying


Гуральчук Андрій
R&D, New Business


Цимбалюк Денис
COO


Реалізовані проекти

Лікарські засоби
автотранспорт
Кондитерські вироби
Лікарські засоби
Фінанси
Лікарські засоби
Алкогольні напої
Продовольчі товари
100+
задоволених клієнтів
10 000+
успішних проектів
3 000 000+
оборот .000 грн

Клієнти

Ми щиро вдячні за вибір нашої компанії як медіа-партнера. Ця співпраця дала нам можливість для розвитку та багато наших досягнень не відбулось би без Вас. Ми обіцяємо забезпечувати високий сервіс в майбутньому та бути бездоганними в кожній операції. Дякуємо за довіру та завжди раді співпраці!

Останні новини

by MS|Feb 23, 2022

Нещодавно команда експертів з пошуку ефективних медіа-рішень Media Systems дослідила поведінку вітчизняних користувачів онлайн-банкінгу. І хоча це дослідження створене передусім для маркетинг-директорів та менеджменту банківської сфери, усім іншим теж є на що глянути та над чим подумати.

by MS|Jan 25, 2022

Висока конкуренція серед аптек спричинена тим, що масштабування онлайн набагато дешевше та перспективніше офлайн з однієї сторони, та розвитком супутніх онлайн-сервісів з іншої.

by MS|Jun 18, 2020

Конкуренція в категорії e-аптек та запекла боротьба лідерів у 2020 році.

by MS|May 06, 2020

Вашій увазі експрес-огляд медіа-активності основних гравців галузі та стисле резюме щодо вподобань споживачів, адже саме зараз час зафіксувати позиції, з яких основні учасники ринку входять в кризу, викликану скороченням економіки у зв’язку з COVID-19.

by MS|May 05, 2020

Зупинка економічної активності у сфері послуг привела до стрімкого падіння категорії «Побутового обслуговування», та можливо у найближчому майбутньому відновиться, особливо після пом'якшення карантинних заходів.

 

by MS|Apr 27, 2020

У новій реальності всі ми вимушено пристосовуємося до нового стилю життя. Більше часу з гаджетами приводить до трансферу споживацьких звичок з оф-лайну в он-лайн.

Замовити звіт

Медіа звітність — це спосіб створення більш стійкого уявлення про стан речей в категорії вашого продукту/послуги. Контролюючи низку змінних звітність допомагає приймати найкращі ділові рішення.
Пропонуємо залишити контакти для зворотного зв’язку якщо така послуга Вас зацікавила.